Dzienne SPA

w którym filozofia dbania o zdrowy wygląd i pielęgnację skóry
spotyka się z profesjonalizmem w miejscu o niepowtarzalnej atmosferze.

Filozofia

Wiemy doskonale, że każdy z nas jest inny. Mamy różne potrzeby, różne osobowości, różne rodzaje skóry. Właśnie dlatego indywidualne podejście do każdego z naszych klientów to wiodąca idea naszej pracy. Najpierw słuchamy i diagnozujemy, później dobieramy zabiegi, ich specyfikę oraz intensywność. Zrozumienie potrzeb klienta to dla nas zawsze punkt wyjścia do przedstawienia optymalnego planu zabiegów.

Doświadczenie

Od 15 lat dbamy o profesjonalizm w każdym detalu, dzięki temu udało nam się zdobyć zaufanie i lojalność naszych klientów. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów i kosmetologów z kilku lub kilkunastoletnim stażem co gwarantuje najwyższy poziom realizowanych usług.

W naszych zabiegach wykorzystujemy wyłącznie produkty marki Biologique Recherche ze względu przede wszystkim na potwierdzoną skuteczność oraz świetne rezultaty terapeutyczne, osiągane w krótkim czasie. Poza tym wspomagamy się nowoczesnym sprzętem zabiegowym dostępnym tylko w najlepszych salonach kosmetycznych i prestiżowych spa.

Suma tych czynników definiuje nas jako miejsce, w którym troska o satysfakcję każdej klientki i każdego klienta jest sprawą nadrzędną.

Tutaj odzyskasz równowagę

Medi SPA Agnieszka Walczak to nie tylko wyjątkowi ludzie, lecz także wyjątkowa przestrzeń stworzona z myślą o tym aby każda wizyta była doświadczeniem nie tylko dla ciała ale także dla zmysłów.
Wnętrze salonu wyróżnia się przewagą stonowanych kolorów, minimalizmem oraz subtelną elegancją tak aby odwiedzającym nasz salon zapewnić jeszcze więcej komfortu, satysfakcji i wrażeń.