Zespół

Agnieszka
Walczak-Szafrańska

Właścicielka, Kosmetolog

20 lat doświadczenia i podążania za tym co ją uszczęśliwia doprowadziło do stworzenia miejsca, które jest jej autorskim konceptem butikowego SPA. Każdy kto trafi w jej ręce z pewnością doświadczy pasji oraz uważności z jaką podchodzi do każdego klienta i zabiegu. W życiu dąży do perfekcji i nie uznaje półśrodków. Uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem i przestrzenią, która pobudza doznania.

Marta
Tadych–Pomorska

Stylistka paznokci i rzęs

Jest z nami praktycznie od samego początku. Kilkanaście lat doświadczenia i pracy sprawiło, że grono jej wiernych i zadowolonych klientów stale się powiększa. Swoją otwartością a także precyzyjnością zdobywa zaufanie i uznanie. Specjalizuje się w stylizacji paznokci i rzęs oraz zabiegach kosmetycznych.

Sofiia
Shupletsova

Kosmetolog

Od ponad 4 lat związana jest z marką Biologique Recherche zdobywając po drodze certyfikację technologa kosmetycznego w ambasadzie marki w Paryżu. Pracowała w Kijowie jako trener i terapeutka Biologique Recherche. Jej życiowa droga sprowadziła ją do naszego salonu, w którym odnalazła szczęście w kontynuowaniu pracy z klientami i marką którą pokochała. Sofiia bardzo dobrze mówi po polsku, dzięki czemu od samego początku z powodzeniem dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem terapeutycznym.